• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili është stacioni i Ilva Tares?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Së fundmi është parë shpesh e më shpesh në Tiranë.


Ka festuar edhe ditëlindjen e motrës së saj Alba, (një nga momentet e të cilës është shkëputur edhe kjo foto) pak ditë më parë, por në të vërtetë kjo nuk është arsyeja e vërtetë, përse gazetarja e mirënjohur dhe ikona e lajmeve Ilva Tare ndodhet në Shqipëri.

“Bluetooth”, është interesuar, nëse bëhet fjalë për një “shpërngulje” të Ilvës në Tiranë, por askush nuk di gjë.

Disa zëra thonë që ajo punon në një projekt që e mban atë sa në Londër, sa në Tiranë, por Bluetooth premton se do t’a zbulojë shumë shpejt të rejat./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top