• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Teme interesante!
Me pelqen te qendroj gjithmone vogelushe dhe vendosa te perkufizoj veten me kete nick! Gjithsesi jo vogelushe ne konceptin intelektual e sentimental,thjesht me pelqen te jem e vogel sepse eshte mosha qe perjetohet gjithcka e bukur dhe e brishte :)!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Kuptimi nick tim , personalizon mua si cun i papam , i bukur qe i merr gocat ne qaf , qe eshte killer in the bad :p etj..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Edhe mua me behet qefi qe kemi nje goc kaq te bukur sa ti ne forum :)
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Booo Cik Anglisht dini te gjithe :p Angel = Engjell kurse BoY = Djale kjo e Fundit me tregu gjinine time.
Ket Pseudonim ma ka ngjit ne gjimnaz nje Shoqja ime qe me therriste Engjell dhe prej asajt e kom mare si Nickname :)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Vogelushja me ty smund te jete njeri ndryshe , se ti je kaq e embel kaq e bukur :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

SEa=Det me pelqen te jetoj gjithemon afer detit :)) dhe veres te kaloj pushimet vetem ne det se me pelqen te notoj vdes fare...dhe te shkoj per peshk ne mengjes heret gjithashtu dhe me babin tim qe e kam super ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Do te doja te isha realist si ne boten virtuale dhe jasht saj ndaj vendosa emrin Mandi.
 
Top