• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili eshte kuptimi i jetes?

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Titulli: Cili eshte kuptimi i jetes ë

puno sikur zvdes kurre, jeto sikur vdes neser ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,947
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Cili eshte kuptimi i jetes ë

[Te shijosh diten e somte pa ditur se cfare sjell e nesermja :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cili eshte kuptimi i jetes ë

jeto siç te kesh qef vet ,bej si ta shikosh me mir per veten mos kthe kurr koekn pas
 

lediooo

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Titulli: Cili eshte kuptimi i jetes ë

alb lover e i ke ren pikes
ashtu eshte
deri ne nje far moshe
me pas shikin se jeta nuk eshte vetem ajo qe duam
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

boooooooooo per vete time qetesi skom asnje kuptim se 99% jan :( 1% :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

boh .....Kepucekuqe te t'jap 99%, a ma jep ate 1% ?!

;)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

a moj meri po me len 99% me mbyet ti e mire mere pra ate 1 % :)
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

Jetoje jeten si nje e ardhme e bukur,te jesh me mir se dje e me e lumtur se neser.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

te mos kthehesh ne skllav...dhe ta vesh gjithmone trurin ne levizje...
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,339
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

mbase jemi ketu...qe ti gjejme kuptimin nje dite.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,334
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

Jeta eshte si filmi matrix... All the feelings are programs and all the thoughts too ..and we are inside of the game playing them
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
862
Pikët
43
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes ë

Jeta eshte si filmi matrix... All the feelings are programs and all the thoughts too ..and we are inside of the game playing them
Te dhane nje pamje, nje shembelltyre me ate film dhe ti menjehere e perqafove.
Po para se te shihje ate film per ty cfare ishte jeta?
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes?

...ta gjejme ate.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes?

Ne e dime qe kuptimi eshte te hedhesh grepat
Te shtrish parangallet
Te kerkosh neper batulla
Te notosh kur vjen shiroka
Te pish kafen duke pare diellin qe skuq detin
Te flesh duke.degjuar rrahjet nga dallget ne bregun e detit.

Po mos I thuaj njeriu.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,500
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte kuptimi i jetes?

Me thane mbush ditet me jete, e jo jeten me dite.
 
Top