• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

 • Femija i pare

  Votes: 15 28.3%
 • Femija i 2,3 etj

  Votes: 13 24.5%
 • Femija me i vogel

  Votes: 23 43.4%
 • Femije i vetem

  Votes: 2 3.8%

 • Numri i votuesve
  53

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Me e vogla ... duhet te me mebajme me ledha po ehee :((
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,965
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Une jam e vogla dhe vajze e vetme, kjo eshte arsyeja pse jam rritur kaq e perkedhelur.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Jam femija i dyte,se te par kam vellain:)

Ne rac,e vetmja femer,jam une:) pastaj te gjithe meshkuj:D:D
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,614
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Edhe unë jam më i vogëli nga 3 fëmijët e prindëve të mi.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,985
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Une kam dhe gurin dhe arren :p
:( :( :(
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

Ju pergjigja sondazhit, pa patur nevoje te numeroja me gishta :p

"Pozicionimi :
gjeografikisht : ne papafingo
ekzistencialisht : laj, thaj..etj etj
mrekullisht : epiqendra
fatkeqesisht : supervemendjabesdisese"..
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

e dyta nga 3 femijet e Prinderve:)
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

E para nga tre femijet,duke mos harruar te theksoj,se ka qene thjesht ceshtje shkathtesie qe dola e para ,dmth 5 min para motres.:D
Edhe me vone keshtu kane thene per mua...ti je me e shkathet,se motra!;D
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

E vockla pappas ögonsten :D
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

femiu i 7.Kom lindur befas ,sa kure u rrita me rrefente babai ,se kure ishim takuar per her te pare une kisha pas shiquar si me habi..normal skisha pa kurre burre me plis e me mahram.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

femiu i 7.Kom lindur befas ,sa kure u rrita me rrefente babai ,se kure ishim takuar per her te pare une kisha pas shiquar si me habi..normal skisha pa kurre burre me plis e me mahram.
Ke lindur me fat;)
Une i teti i programuar sa pa fat:(``q``
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
12,787
Pikët
113
Përgjigje e: Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?

E mesmja e perpjeshme,po nene tereza per te gjitha
 
Top