• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
cili nga keto kampionate mendoni se eshte me i forteëëAnglezi, Italiani, Gjermani, Francezi, Spanjolli:confused:
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Pa dyshim qe kampionati Anglez eshte me i forti :)
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
besoj se Anglezi esht me i bukri futboll teper i shpejt dhe me shum emocione.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Dihet Historikisht qe Italiani eshte !! dhe ai do ngelet :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Italiani ngelet kampionati me i forte , Me i bukur anglezi, Me emocione Spanjolli te tjeret futi me i thes lo
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Italiani Sbohet fjal Fare
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

iittaalliiaannii
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Nuk ka kampionat me te bukur se Premier League persa i perket futbollit! Serie A nuk krahasohet fare!
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Vallahi Bilahi Ju Mund Te Thoni Ca Te Doni Por Tirona O Kampjoni :D
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
ahahahahahahahahahah ScArFaCe per ty me sa shof eshte kampionati shqipetar me i forte:p
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Me i fort padyshim qe kampionati italian me spektakolar anglezi
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Rend Po Normal Qe Italjoni Eshte Me I Fort Me Spektakolar Spanjolli Me I Shpejt Dhe Me Pa Lidhje O Anglezi :D:D
 

RuSiss

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 28, 2009
Postime
3
Pikët
0
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

iTaLiaNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Romanist mos luaj me nuk ka gol skemi ca bejme ne tani se ne Angli lojtaret shenojne edhe ne shtese me shpesh se ne Loje sorry e :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: cili kampionat mendoni se eshte me i forteëë

Nuk eshte puna se cfar luaj un re se un i luaj te gjitha per ate pun por kampionati me i fort ka qen dhe do jet gjithmon Italjani me spektakolar eshte Spanjolli kurse Anglezi eshte me i shpejti . thjesht ka shpejtesi si futboll edhe luhet shum hapur perjashto Chelsean qe nuk luan hapur ekipet e tjera luajn shum hapur :D edhe eshte kampionat pa lidhje :D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
ha ha ha per mendimin tim i pari esht Anglezi i dyti spanjolli i treti gjermani dhe pastaj vjen Italiani sepse te pakten ne gjermani ka shum ekipe qe luftojn per dicka jo si Italiani qe jan thjesht ekipe qe dihet se cfar do marrin :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
kampionati shqiptar sepse ska perendi qe mund ta kaperdij si kampionat
 
Top