• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

informatika....
 

Travolta

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
12
Pikët
3
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Prostitucioni..lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

informatika....
Me qafsh... I kemi shtrydhur trut tere jeten, po nuk po i shikojm dy leke bashke. Na rrofte Informatika dhe diplomat neve :D

Per mendimin tim, sot per sot, ne gjendjen aktuale qe ndodhet vendi jone eshte: Doganier dhe Polic Rrugor!

Quiz: Gjejeni vete pse jane keto dy profesionet me te mira :D
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,095
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Sa qef e kemi qylin ne mor aman!!
Te kesh nje pune dhe nje jete normale per mua mjafton.
Ti hysh biznesit duhen marr parasysh shume gjera kshuqe, me mire spo e vras trurin per me gjat... se skam naj menje tani per tani.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

ore bjeri ti bim kam kaq koh qe punoj jetoj per bukuri po lek s'ven mer vlla S'jam dakort si ide dhe veprim po ja meshtes mendimin me cpo nigjojme Travolta dhe Patrokli lol dhe pse vete sdo ta beja kurr :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

ku ka biznez si lendet e ndertimit
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Ne fushen e ndertimeve....

sa per keto doganat e policet etj etj qe thuhet me lart...
po shtoj dhe .....kenga - biznesi allaciljeta, etj etj :p
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
biznesi me i mire esht ai te cilin e krijon vete dhe punon per veten tende pa u ber skllav i dikujt tjeter
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Te jete vete pronar dhe pergjegjes per nje profesion/pune te caktuar. Mund te kete pune ne dukje aspak fitimprurese gjithsesi nese verteton investon shume nga vetja ne ate pune mund te rezultoje me eficente dhe me kosto oportune relativisht te ulet...
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,505
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Them qe ne Shqiperi tani per tani , Agjensi shpiash dhe te merresh me Travel -Turizem... apo jam gabim? :S

Ps....C'do lloj biznesi qe eshte i joti, sjell pak a shume fitime ne 1 fare menyre... gjersa ti je Bosi/Bosja....
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Konsumi i rakis.
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Me miell.!
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,082
Pikët
113
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Te zesh dashnore me lek :).
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,505
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Te 2-ja k'to qe keni permendur ju me lart, jane haram :) :p
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?

Politikan....natyrisht albanez
 
Top