• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili politikan shqiptar shquhet për nivel të ulët intelekti ?

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Jepni mendimet tuaja reth kesaj pyetjeje cili nga politikanet shqiptar ju duket i nivelit te ulet ose me pak fjal injorant dhe jepni arsyet pse ju duket i till
per mua personalisht qe te gjith jan injorant te peger sepse asnjeri prej tyre sdi te flasi shqip rjedhshem dhe pa huazime
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Per Mu Me Injoranti Eshte Edi Rama . Eshte Budalla Komplet As Me Komuniku Sdi :D Me I Zgjuari Fatos Nano.
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Besoj Se Te Gjith Politikanet Shqipetar Jan Ne Nivel Te Ulet , Nuk Eshte Asnjeri Ne Nivelin E Duhur Per Te Drejtuar Nje Qeveri Kush Do Qofte " Pozit - Opozit " Apo Ndonje Parti Tjeter Mbeshtetes Sic Mund Ta Quajm Ndryshe . Me Pak Fjal Eshte Faji Jon Si Popull Qe Kemi Ven Si Drejtues Te Nje Qeverie Shqipetare Njerez Te Pa Afte Dhe Me Nivele Politike Shume Te Ulet. Thjesht Po Jap Nje Mendim Pa I Cenuar Askujt Personalitetin E C`do Njerit Prej Tyre - Por Per Mua Te Gjith Politikanet Shumzohen Me > 0 .
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Eshte mese normale qe Sali Berisha un se kuptoj pse beni kto lloj pyetjesh qe i dihet pergjigjja njeherë
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Fatos Nano apo si e ka ai.......mendoj qe ka nje intelekt te ulet fare.
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

po moj ti po ti prandaj esht mik i ngusht me Berlusconin ai se ka intelekt te ulet:D A vdeksha un per ju o zot sa kot qe ja fusni.
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

ore Patrokli as ma ndjen se me ke eshte mik ai.......per mua eshte fytyre e ulet....kaq .
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Ti mund te mendosh ca te duash po per nje gje te jesh e sigurt....... po ja fut kot fare yllo po flet me inot.
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Domosdo qe flas me inat ore.....se ska politikan shqipetar qe eshte i mire..te gjithe si tufe budallenjsh jane aman......te vjen te besh sehir me to qe sdine te lidhin dy llafe.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

patrokli fatos nano ne fakt esht gabim ta fusesh ke politika ndersa si individ ai mund te perfaqesoj vetem llumin e shoqeris shqiptare (alkolizmin,moralin e ulet fjalorin e rruges qe edhe evgjiti me i pist ne shqiperi se flet se i vje goja er nese e flet etj etj)
pastaj kalojm ke fakti sa shqiptar esht ky llumi qe per ty qeka inteligjent (mos haro qe i ka dhen doren milosheviëit qe vrau me mijera shqiptar)
plus e shnderoi shqiperin ne vendin me te degjeneruar koruptuar dhe qendren e prostitucionit evropian
prandaj borana e ka shum mir kur shprehet ashtu ne fakt per ket lloj krimbi so mir as me harxhu reshta neper forume se ndoht ambientin :)
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Stealth sille cike doren ktu se ke fol tamam
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

sali berisha ka mbaru gjithe ate shkoll e sdi me fol:d
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Sigurisht qe eDI rAMA eshte shume rende :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Mjep Doren Sweet`November Paskam Te Njejtin Mendim :p
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Futjani kot me ju nuk behet muhabet politike! Ai thot i ka shtrrengu doren miloshevicit, Doren mund t'ja shtrengosh hasmit vlla mos u kap me gjona koti po shiko se ku ke qen dhe ku je okë
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

patrokli pikerisht pra pse flitet per shqiptar ktu spo kupto ti pse mund te jet dikush antishqiptar nese i shtrengon doren nji serbi
mduket per ty shqiptaret jan ata qe jeton ne brigjet e lanes apo e kam gabim ë
ju ne tiran nese i jep doren sala edi rames ngriheni e shani si grat e liga i dha doren maskarait ndersa ne ket aspektin qe flas un esht baraz me tradhti kombetare ti japesh doren nji serbi te flliqur qe vrau me dhjetera mijera gra e femi shqiptar e kupto sensin tashti patrokli ë
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ë

Per mu sala,tosi,edi,caci,meta bashke me shum kokkra te tjera te morin valixhet e te ikin se boll kan vjedh :mad:
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Cili Politikan Shqiptar Shquhet Per Nivel Te Ulet Intelekti ?

Legena po mund ti quash keta por injorant Jooooooooooooooooo.Mbasi i bie qe ata qe i votuan jan akoma me injoranter.(une s'kam votuar :D )
 
Top