• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,687
Pikët
113
Vendndodhja
Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumtië

Per Mua Parisi.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Per Mu Milano :) Se Du Me Ik Ne Milanello Me Pa Stervitjen E Milanit Dhe Me Pa Ndeshjet Ne San Siro
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Venecia,,,,,,yup
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

eh kam dal kam dal nuk qahem :D
po me ka pelqy me shum Koln gjermani..
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Roma :) :D
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Parisi Me Pelqen Me Shum :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Parisi..............
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

Durres...Marseille..Paris
.Majorka..Paris..Barcelone..
Selanik..Milano..Madrid..
ku kam qen deri tani...merini spas radhes ;)

Durresi -1;)
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

ibza SPAIN
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Cili qytet ne botë ju pelqen me se shumti

venecia me pelqen
 
Top