• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???


  • Numri i votuesve
    72

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Hmmm e veshtire te zgjedhesh secili qytet ka djem te bukur...Une per vete votoj per pjesen veriore...:)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Cunat e tropojes jane te lezecem :)
OrChI_El me hile :p hahahahah
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

gjithe qytetet kane simpatik :p por tironcit jane ndryshe hahaha
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
e drejt per tironcat jan shum seksi sidomos kur dalin me shallvaret qe ju vin era pordh 1 vjeçare e takiet e zeza
Ndryshon puna kur behet fjale per ata qe kan ardhur ne tirane prej veriut ose me larg se kaq ata po e kan zbukuru pak pamjen e mashkullit tirananas
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Re: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

e drejt per tironcat jan shum seksi sidomos kur dalin me shallvaret qe ju vin era pordh 1 vjeçare e takiet e zeza
Ndryshon puna kur behet fjale per ata qe kan ardhur ne tirane prej veriut ose me larg se kaq ata po e kan zbukuru pak pamjen e mashkullit tirananasStealth po ne çdo vend ka keto krahasime!! pastaj spo flasim kush del i lare ei palare :D nejse....sjellja menyra sesi flasin e zbukuron dhe personin nga cili vend te jete.je shume i lezeçem ne postime!! :))
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Sdo men qe Tirona :D
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

veriu ka djem te papam!!jo me ofendu te tjeret po tan bukuria e natyres veriore ahste pershtat dhe te djemt!!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Votova dhe un spo e them mo lol

Stealth hahahahhah ti do vra me buk n'goj lol
Choko ke te drejt qe thu kan ardhe nga ana anes ne fakt u ka zbukuru rraca tironce lol nga te ardhurit :p

Pa kalu ne debate keni dhe opsionin tjeter...
Ps: per Antaret qe vijne nga Vise te ndryshme & vende jashte Shqiperise Kosova , Maqedonia ,etj..!
Flm :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
do thoja qe meshkujt kudo qofshin ne shqiperi ngjajn si liliputa nese krahasohen me ata te krahines se kosoves ose maqedonise kjo per shkak te klimes qe ndryshon lol
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Interesante pergjigjet. Me ckuptoj, 3/4 e forumistave qe kane shkruajtur jane nga veriu..ha ha ha
Une e kam nje mendim por qe eshte i influencuar, si dhe per juve, nga origjina ime dhe nuk ka asnje vlere.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
tété aq me interesante behet pergjigja kur i shton faktin qe perqindja qe shkruajte pak me siper vlen dhe per origjinen e shqiptareve e cila fatkeqesisht nuk vjen andej nga do deshiroje ti lol
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

Megjithese nuk e kuptoj ate qe ke shkruajtur te them bravo per lodhjen dhe mundimin per te shkruar fjaline e bukur.
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

hahahhahahhahaa!kush qenka ai kosovar qe na e kaloka neve shqiptarve 1 here se spo e kuptoj!!!!!!!!!!!!!!!ne jena te papam shum te bukur jena tan shqiptart!!
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

po por un jam msu dhe i diferencoj nga vete fakti se ata ne shumicen e rasteve thojn jemi kosovar dhe un jam msu i njof si kosovar!!!dhe kosova ashte pak ndryshe nga ne si nga vendi,flamuri,tradita etj etj dhe un nuk i qova larg por ne kosov ne vendin e tyne,pamvaresisht qe jan vellezerit tone por ata jan dhe mbeten kosovare!!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
emirjola dhe duhet te dish gjithashtu qe fjala shqiptar e ka zanafillen ne kosove lol
mos te kishte kosovare e dardane ju atje ne shqiperi do ishit palikaris qe te gjithe lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???

po por un jam msu dhe i diferencoj nga vete fakti se ata ne shumicen e rasteve thojn jemi kosovar dhe un jam msu i njof si kosovar!!!dhe kosova ashte pak ndryshe nga ne si nga vendi,flamuri,tradita etj etj dhe un nuk i qova larg por ne kosov ne vendin e tyne,pamvaresisht qe jan vellezerit tone por ata jan dhe mbeten kosovare!!

Kushdo ka mendimin e tij e se kundershtoj ..po po te them nje fakt ..un jetoj ketu ku jam, duke jetuar me nje ? te madhe per disa gjera qe si hedh dot ne Forum po me plot fakte qe Kosovaret jane me atdhetare se Ne lol se po kthehet Tema ne debate politike dashje pa dashje:)
Sa per flamurin apo ndonje detaj pa rendesi..sepse tani ska me vlera..ka sondazh me vete ,mos i komplikojme temat me shume se kaq e dashur ...Pacim ne vazhdim :)
 
Top