• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

syt edhe buzet ......
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Syt dhe vithet....
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Syt, buzet, hunda, dhe vithet
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Mando pytja ishte cili tipar i fytyres...apo ka vidhe ne fytyre -go-

Mu me pelqen cdo gje -urra-
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Bravo..vithet ishin prapashtes..me nje fjal syte nga fytyra.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

syt buzet dhembet ;) etj..
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
210
Pikët
28
Titulli: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Syte e buzet si shpirt i ka
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?

Syt blu ;) qeshja, buzet :) Si shpirt eshte :D
 
Top