• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cilin anëtar kujton dhe të ka marrë malli për të?

pablito

plata o plomo
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
1,778
Pikët
113
Jo po që ti njohësh femrat Pablo ...ka dhe nga ato që të duan me kushte e të përdorin si stol rezervë. Gjithsesi kam ftuar Helenën sonte,sbesoj se ke kundërshtime🙂
Nuk do pendohesh as ti ,as Helena!Ik pa merak se femijet do degjojn perralla!!Sa per @Helena n,,,,,,,,, ``fumato`` ``fumato``
 

pablito

plata o plomo
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
1,778
Pikët
113
Sa pika paske vënë! Pas pikës parë,te e dyta ty tka zënë gjumi po hë... kujdes kalamajt Pablo!!
Ps. Nuk humbe gjë,thjesht një koment
Eeee,ty ste kthehem dot edhe kur me ul ne sy te forumit se je mamaja e femijeve!😉😍
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,243
Pikët
113
Pse mi ca esht Pablo,cik me respekt!!Apo mendon se mund te perdoresh zemren dhe trupin tim te brishte ti sipas nevojes!Gjithsesi mund te vish ne krahet e mi dhe ti e di menyren😎🤗
Ne mundsh me rrefuzo..... :wub:
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,243
Pikët
113
Hajde se i kam thënë kalamajve do ju vijë një teta që tregon përralla sonte e mezi po presin. Ktu e ke dhe pablon po e deshe me lujt arushash
Ps. U habita se the dashnia parë mi...🤔ngaqë e di sa është rradha jo për gjë😁
Dashuri e pare ishte e per mua lol 😜 gjithsesi sdua te nderhy tash mes jush meqe jeni bere me kalamanj dhe duheni ,une teproj do shkoj me mullarxhiun... 😁
 
Top