• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ckemi forumista

Status
Temë e mbyllur.

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,276
Pikët
113
Hey ckemi forumista une jam Riduana eshte hera pare qe hyj ne kete forum dhe mesa po shoh qenka mjaft i kendshem shpresoj tia kalojme mire `thankyou`
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mire se na erdhe Riduana , mos je motra binjake e Unejses ti ? :d

Kalofsh sa me mire ketu !
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mir se erdhe mes nesh ...:)
Ja kalofsh sa me bukur ..
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Ckemi forumista


Mire se na erdhe Riduana
do t'ei besh konkurente Chocolates :d
kalofsh bukur mes nesh,dhe cdo te mira ne jete
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ckemi forumista

Riduana Mire se erdhe dhe kalofsh bukur.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mirë se erdhe, kalofsh sa më mirë!
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mire se erdhe Riduana kalofsh bukur ......
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,276
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi forumista

mirsetegjeta Bindi flm per mikpritjen
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Ckemi forumista

Mire se na erdhe :)P.S Si nick i njohur me dukesh !!
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,276
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi forumista

I bje njecik e njohur se jam goc ahah ndoshta si dihet bota eshte e vogel
gjithsesi rrofsh per urimin
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Ckemi forumista

SE fango erdhe uroj tja bukur kalosh ...- Shok -
 
Status
Temë e mbyllur.
Top