• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ckemi popull!

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ckemi popull!

Mire se erdhe Konstantin kalofsh sa me mire ketu !
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ckemi popull!

mirë se erdhe Rocker :)
kalofsh sa ma mirë ne mesin ton
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ckemi popull!

Mirmroma,te gjitheve.Perveç atyre te perjashtumve.
Mirmroma Kik.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ckemi popull!

Serafim , ski nevoj me më pershendet :D
Konstantini nuk asht komunist si Ti , asht Rebel , se nuk lejon tia qesin kofen e metallit qe mos ta di rugen per internim :D
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ckemi popull!

Serafim , ski nevoj me më pershendet :D
Konstantini nuk asht komunist si Ti , asht Rebel , se nuk lejon tia qesin kofen e metallit qe mos ta di rugen per internim :D
Pse dhe kostandinin komunist e kena?Megjithese natyrisht,ti vetem komunista njef.
Busave,jena qe jena,pune nuk kena,a e formojm nje parti komuniste..(titiste)
Bejme shaka kostandin,se vetem busaven e kena me teser partie.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ckemi popull!

Pse dhe kostandinin komunist e kena?Megjithese natyrisht,ti vetem komunista njef.
Busave,jena qe jena,pune nuk kena,a e formojm nje parti komuniste..(titiste)
Bejme shaka kostandin,se vetem busaven e kena me teser partie.
ki kujdes se , na "komunistat" kemi plot kofe te metalta .. e kur te jesh ne nje ven te panjohur mos thuj , REBELAT :D ;
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Ckemi popull!

Pershendetje Strugan kalofsh bukur dhe te uroj cdo te mira ne jete
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ckemi popull!

ki kujdes se , na "komunistat" kemi plot kofe te metalta .. e kur te jesh ne nje ven te panjohur mos thuj , REBELAT :D ;
Busave,sa fryeni dhe ju komunistat!
Ri urt,se i thash Usa,te perjashoj nga partia.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi popull!

Mire se erdhe Konstantin,kalofsh mire ktu:)
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Ckemi popull!

Ju faleminderit per pershendetjet ju pershendes te gjithve me zjarr nga zemra e me mall te madh, kam dashur shum te vi ne mesin tuaj po he do thoni ju cu bere lool pershendes shokun serafim, busavaten, USAkumanoven, kto cupkat danielnie gjith me radh!
Kushma qello ate thenien lol serafim nga ty pres??!
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ckemi popull!

Ju faleminderit per pershendetjet ju pershendes te gjithve me zjarr nga zemra e me mall te madh, kam dashur shum te vi ne mesin tuaj po he do thoni ju cu bere lool pershendes shokun serafim, busavaten, USAkumanoven, kto cupkat danielnie gjith me radh!
Kushma qello ate thenien lol serafim nga ty pres??!
O Kostandin,Flm per pershendetjen,te pershendes dhe une...

"Por duhet te kishe shkruar:pershendes serafimin..etj etj.
Se vetem busavata eshte Shoku Busavata;ate kemi si kryetar partie."
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ckemi popull!

Konstantin , Serafimi e ka te ndalume me votue ne fshatin e tij , asht i pa deshirushem...
se tek kroni i fshatit , nje vajzë duke mbushur uj , ky e ka kendue kangen ( ka ulurisur se nuk di te kendoj ...) " moj e mira qka me bane , o kur te thira pse sme dole ..." ..
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Ckemi popull!

O Kostandin,Flm per pershendetjen,te pershendes dhe une...

"Por duhet te kishe shkruar:pershendes serafimin..etj etj.
Se vetem busavata eshte Shoku Busavata;ate kemi si kryetar partie."
dmth shokut Busavata i ka zili edhe shoku Sali lool
Serafim a tkujton gjo kjo : "ju pershendes te gjith juve me zjarr nga zemra e me mall te madh, kam dashur shum te vi ne mesin tuaj po he do thoni ju cu bere, pse serdhe me par"?? :D
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ckemi popull!

dmth shokut Busavata i ka zili edhe shoku Sali lool
Serafim a tkujton gjo kjo : "ju pershendes te gjith juve me zjarr nga zemra e me mall te madh, kam dashur shum te vi ne mesin tuaj po he do thoni ju cu bere, pse serdhe me par"?? :D
E ka mik,kan qen te dy te nje partie.Vetem se njoni eshte bo demokrat (ne pleqeri)...ndersa ai Shoku jone vazhdon te jete komunist.

hahaaaaaaaaaaaa...Nuk e di Kostandin,po nga fjalet me kujton Salen,ai ja fut kot...
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ckemi popull!

une nuk postoj ne ket temë ... skam pun me partizan :D
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Ckemi popull!

E ka mik,kan qen te dy te nje partie.Vetem se njoni eshte bo demokrat (ne pleqeri)...ndersa ai Shoku jone vazhdon te jete komunist.

hahaaaaaaaaaaaa...Nuk e di Kostandin,po nga fjalet me kujton Salen,ai ja fut kot...
Ah mor Serafim shum shpejt e paske harru, hajt se te sheh ai nga lart lool
degjoje kte edhe pse edhe un i pasakm perzi ca llafe lol aty (aty nga sec 50)[ame="http://www.youtube.com/watch?v=xxcUX2QWHtY"]YouTube - Enver Hoxha ne Gjirokaster -Mars 1978
 
Status
Temë e mbyllur.
Top