• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Status
Temë e mbyllur.

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
-urra-

Mirsejugjeta Urroj tja kaloj mire midis jush.

Nese pyet cfare me pelqen?
Eshte nje engjell qe ne toke nuk e gjen.
Nese pyet kush jam ?
Nje shpirt poeti te trishtuar kam.

`thankyou`
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

-shok-``Msn``
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

-busy--party--go--shok-
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

mire se na erdhe, cdo te mira te uroj
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Flm Dhe une ty Gjithashtu te uroj Gjithe te Mirat.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Hajt mo,po te pershnes dhe njihere:p

Mir se erdhe dhe kalofsh kendshem ktu:):)
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Flm Mi goce tu shtofshin pershendetjet :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Mire se erdhe 2012 ! kalofsh sa me mire midis nesh.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

-urra-

Mirsejugjeta Urroj tja kaloj mire midis jush.

Nese pyet cfare me pelqen?
Eshte nje engjell qe ne toke nuk e gjen.
Nese pyet kush jam ?
Nje shpirt poeti te trishtuar kam.

`thankyou`
ca ka cuni qe eshte i merzitur kush e merziti cunin tone
mireserdhe ne kete lagje shpresoj tja kalosh bukur me ne
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Mire se erdhe 2012 ! kalofsh sa me mire midis nesh.
Flm Nice Firma
Sa me shume njeres takoj aq me shume dashuroj kafshet :)
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

ca ka cuni qe eshte i merzitur kush e merziti cunin tone
mireserdhe ne kete lagje shpresoj tja kalosh bukur me ne
Flm -shok-

Nuk jam merzit mi thjesht ashtu Shkruaj.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

M.erdhe 2012 :) uroj te shkruash ndonje poezi me shpirt :D klm ne forum ..
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,164
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

M.erdhe 2012 :) uroj te shkruash ndonje poezi me shpirt :D klm ne forum ..
Flm Poezit do ti gjesh ke Tema Letersia Shqiptare Nentema Qielli Syve Tane`thankyou`
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Ckemi si jeni Mirsejugjeta.

Mire se erdhe!!!!kalosh bukur ne mesin tone!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top