• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ckemi

Dr.Qendro

Ateist
Anëtar
Feb 26, 2011
Postime
34
Pikët
0
Ckemi une jam Dr.Qendro. Jam ateist i bindur. Me ftuan ne kete forum edhe u bashkova edhe une. Dua te them se me pelqejeni shume ngjyrat baze qe ka forumi sepse me qehtesojne syte, kryesisht faqe te tjera kan ngjyra stresuese. Do me gjeni tek forumi i ateisteve per cdo pyetje mbi ekzistencen apo jo te ndonje perendie.;))
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Ckemi

wow me ne fund nje ateist ... mire se erdhe dhe shyqyr qe erdhe se po bej besimtarin ( edhe pse sbesoj) per te pasur debat
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ckemi

Mirë se erdhe Dr.Qendro kalofsh sa më mire ketu !
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Ckemi

Mirë se erdhe Dr.Qendro!

Sa për ngjyrat, ke 9 lloje aty lart në krahun e djathtë dhe mund të zgjedhësh.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Ckemi

Je i mirepritur nga ana ime.
klm
 
Top