• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Claude Barzotti ( les plus magnifiques chansons française)

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,867
Pikët
113

c'est une chanson suite a son alcoolisme, il a traverseé un long voyage pour guérir de cette tentation qui s'appel l'acool, ,


j'ai jeté mes bouteille a la mer , jai connu le pire, , sortir de ce tunnel
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,594
Pikët
113
cfare gjuhe qe kane keta francezet?!
sikur u ka ra njeri te hunda ngaqe i shihnin gjenitalet!
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,634
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
e ashtu me pelqen mua , pas S ne fund
shtoje vete , po deshe
Nuk te pyeta ca te pelqen ty,por si shkruhet korrekt me S apo pa S ne fund. Nganjehere me mire eshte te mos pergjigjesh fare se te japesh pergjigje idiote.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,867
Pikët
113
Nuk te pyeta ca te pelqen ty,por si shkruhet korrekt me S apo pa S ne fund. Nganjehere me mire eshte te mos pergjigjesh fare se te japesh pergjigje idiote.
me vjen mire qe e ditke frengjishten me mire se gjuhen shqipe
 
Top