• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Claudia Schiffer pozon nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Claudia Schiffer ka pozuar nudo shtatzënë, pak para se të lindë fëmijë i saj i tretë, për revistën e njohur “Vogue”.


Claudia Schiffer është shfaqur krejtësisht nudo duke treguar barkun e saj të madh.

Ka qenë dëshira e saj që fotot me barkun e saj të publikoheshin në revistën e njohur “Vogue”Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top