• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Clinton do të vdesë brenda gjashtë muajsh?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Bill Clinton ka frikë se ai do të jetë i vdekur brenda gjashtë muajsh, bëjnë të ditur mediat amerikane.
Tabloidi National Enquirer shkruan se ish-presidenti amerikan, 63-vjeçar, po humb në peshë dhe shëndeti i tij po shkatërrohet në mënyrë rapide.

“Bill është bërë shumë, shumë i dobët dhe ai ka frikë për shëndetin e tij. Ai është i bindur se nuk do të jetë i gjallë në këtë kohë në vitin e ardhshëm”.

“Ai përpiqet të mbetet optimist dhe të shpresojë se mund të jetojë aq gjatë sa t’i shohë nipat/mbesat e tij. Por në mënyrë të fshehtë ai dhe miqtë e tij parashikojnë vetëm edhe gjashtë muaj jetë. E vërteta është se Bill duket tmerrshëm. Ai është plakur 10 vjet në 12 muajt e fundit”, ka thënë burimi.
 
Top