• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Clinton ka dërguar vetëm dy e-maila sa ishte president

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një rrëfim përpara një audience me fansa të teknologjisë ka thënë se ka dërguar vetëm dy e-maila gjatë kohës që ishte president.

Për tetë vite me radhë, ai ka nisur vetëm dy letra elektronike, kurse stafi i tij ka nisur 40 milionë të tilla.

Njërin e-mail thotë se ia ka dërguar trupave amerikane në Detin Adriatik, dhe tjetrin për John Glenn, 77-vjeçari që doli në hapësirë.

Autori : Telegrafi
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Clinton ka dërguar vetëm dy e-maila sa ishte president

Eshte thjesht Nji Protokoll Presidencial.
 
Top