• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,889
Pikët
113
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

shift pak Khloe kardashian, i never remember her having a huge badonkadonk...ve gjasme 2 sekond video qe po stervitet per te brapmen, dhe per cudi muskujt e te prapmes rriten, kofshet dhe muskujt e tjere rrin "slender" lol
Ahh she just have been eating a lot dhe all the fat goes straight to her back pack:D

Ne fakt si ajo si Kim duken shum fake
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,889
Pikët
113
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

Pak e sakte, thote populli dge sa me afer natyrales.
Ka qe e kane te nevojshme nderhyrjen per te rregulluar ndonje difekt.
Por kur e teprojne, ta shpifin.
Psh “Ken doll” ka qene nje djale simpatik, tani eshte bere tamam si dicka plastike, pa jete.
Ugly as F..... lol
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,213
Pikët
113
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

S'eshte e thene te kuptohena sot jo...!!! :S
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
67,592
Pikët
113
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

-Bëka shum vap sot- i tha plaka plakut ndërkohë që ishte ftohtë.
-Po po i thotë plaku por ngriji cicat se të kanë rënë brënda në pjatën e supës dhe do digjesh. :D :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

Ti ma kujtove, me atë që kish thën ajo: "po u varën do ti ngremë" :D

-pis-

Tregohu I sinqerte, me Jolene !
I thuaj - Jam kirurg estetist dhe e bera ate postim, per reklame.
Shkurt, qarte, bukur.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,467
Pikët
113
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

ta dergoj plaken ke kirurku estetik, ta bene Kim Kardashke :D jo ti varen, por te vendose ene pjaten me supe siper :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

Mirembrema !
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?

Jam per korigjimin e defekteve, jo per perfeksionin.
 
Top