• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te mos kishim njerez me nivel te ulet truri dhe emancipimi.....
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te ndryshonte cdo emancipim, mentalitet , mendim tek cdo shpiptar , Te ishin te gjithe te lire per te ber ate qe mendojne dhe per te shprehur cdo gje pa asnje "frike" apo ndrojtje , Te ishin me te qyteteruar , Te respektonin fjalen e tjetrit , Dhe te Shikonin punen e vet ,Mos te mereshin shume me thashetheme , ...... kaq per momentin :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Jepte Pc 5 Frutis Me Bet 225 :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Ktheja kohen mbrapa edhe nje here..:D
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Ndoshta te isha diku larg .. Aty ku do te ndihesha wounderful ne keto momente ;)!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Dalin Ndeshjet Mar Sot :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

do doja qe mandi te dale nga pc e te vije ne usa te pime kafe une juice se kafe spi po mandi ta pije :p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Do te deshiroja te largohesha tani nga ky realitet qe ndonjehere me duket shume mbytes :(!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te jetoja diku tjeter , vend tjeter , Njerez te tjere , cdo gje tjeter nga ketu
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te isha ne hapesiren pafund............
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

sot do doja te binte shi e te degjoja muzike:p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te dalin neshjet drejt sic i kom vu un :D lool
 
Top