• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,689
Pikët
113
Përgjigje e: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?

Te merrja vesh nje lajm pozitiv.
 

Lea

Sdua tja di !!!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
14,970
Pikët
113
Vendndodhja
Ku zemra e saj rreh💖💖
Përgjigje e: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?

Do doja familjen time te ishte afer meje.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Top