• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Meqe jam stres mbas nje dite pune, tani do te doja te isha ne nje ishull e vetmuar pa asnje njeri duke shetitur per ne natyr e te beja jeten e tarza e xhein ,, ne ket rast xhein e vetmuar :)
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
105
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Ne ndonje bregdet te virgjer me femren ideale prane duke pire nja 2 gota e te shijonim pranin e njeri tjetrit
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,253
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te isha prane saj ne keto momente .........
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

te isha ne ditelindjen e tij neser:(:(
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Ta bente 2 ne pjes te par Kjo aston vila :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

te isha ne MALDIVE relax pa asnji perqark vetem ja 2 hamshor qe me bejn fresk me palma :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

te fitoja ket superenalloton lol
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Mos Te Shkeputet Intreneti Nga Komshia Se Na Ka Merzit Sot :p :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Shetis Anes Detit Me Roxy :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

Te Kisha Dhe Ca Dit Pushim Se Qenka Mire Pa Shkoll :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,518
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momenteë

te fitoj super lotooooooo :D
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente?

C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente.??
 
Top