• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cole, ambasadore kundër Malarias

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Cheryl Cole dëshiron të bëhet ambasadore humanitare për të ngritur vëmendjen e sëmundjes së malarias në Afrikë, pas betejës së fundit të saj pikërisht me sëmundjen e malarias, njoftojnë mediat britanike.
Krijuesja e hitit “Parachute” ishte trajtuar në kujdes intenziv muajin e fundit pas infektimit me malaria, që besohet të ketë ndodhur gjatë pushimeve në Tanzani.

Cole anuloi të gjitha angazhimet, ndërsa tani pasi është rikthyer, dëshiron që ta ngrisë vëmendjen e botës për sëmundjen vdekjeprurëse e cila në Afrikë po merr përmasa të mëdha dhe këtë Cheryl pritet ta bëjë hiç më larg se pas përfundimit të angazhimeve në “X Factor”.
 
Top