• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cole hakmerret ndaj Ashley

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Martesa mes futbollistit te Chelsea dhe bashkeshortes se tij Cheryl Cole mori fund qe pas publikimit te fakteve se ai ka shkuar me femra te ndryshme gjate turneut ne SHBA.


Cheryl Cole* eshte pare ne shoqerine e balerinit 24 vjecar amerikan, Derek Hough. Cheryl ka kaluar plot 7 ore ne dhomen e hotelit te djalit amerikan, duke u larguar rreth ores 4 te mengjesit.

Vetem pak ore me pare ajo njoftoi zyrtarizimin e marteses se prishur, duke gjetur prehje ne krahet e 24 vjecarit. “Me Ashley mori fund. Derek eshte shume i embel dhe cdo dite me te eshte defryese”, ka thene Cheryl.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top