• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cole ka shmangur takimin me gruan për shkak të karrierës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ashley Cole
futbollisti i Chelseat dhe kombëtares angleze, aktualisht është duke u shëruar në një klinikë në Francë për shkak të lëndimit në gju.

Dhe, burime thonë se ai ka vendosur të ndjekë këshillat e mjekëve dhe të qëndrojë atje derisa të shërohet plotësisht, në vend se të rikthehet për të diskutuar martesën me këngëtaren e grupit Girls Aloud.

Ai kishte një dilemë të madhe. Ai mendonte se duhet të shkojë të shohë gruan dhe të përpiqet t’i zgjidhë problemet. Sa më shumë e zgjat, më pak shanse do të ketë të shpëtojë martesën.

Por mjekët nuk janë të kënaqur me progresin e rikuperimit dhe nuk duan ta lejojnë atë. Mund të thotë se ai e vendosi Anglinë para Cheryl”, ka thënë burimi për Daily Star.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top