• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Colin Farrell s’kam vrarë askënd

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Colin Farrell ka zbuluar se përvoja e tij gjatë xhirimeve të filmit “Miami Vice” e kishte bindur atë të shkojë në rehabilitim.


Aktori ka thënë se ai ka qenë ‘me fat’ që nuk vdekur as ai e askush tjetër si rezultat i ‘çmendurisë’ së tij, shkruan Wenn.Gjithmonë kam qenë shumë funksional, por ai ishte filmi i parë kur për disa ditë u zhduka pasi isha ‘jashtë kontrolli’”, ka thënë aktori.

Ylli filmave po ashtu ka thënë se familja e tij kishin qenë të befasuar kur ai kishte shkuar në rehabilitim.

Familja ime ishin të shqetësuar për mua për vite e vite. Gjërat që shfrytëzoja të zgjohesha, mënyra se si vozitja dhe çfarë kisha në sistem. Jam shumë me fat që kam dalë i padëmtuar dhe që nuk kam vrarë askënd”, ka shtuar Farrell.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top