• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Colin Farrell urren ujin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Farrell thotë se ai tmerrohet nga uji, urren të bëjë banjë dhe nuk mund të notojë.


Colin Farrell, thotë se ai kishte marrë një rrezik të madh mbi shpatulla kur kishte vendosur të luajë peshkatarin në filmin e tij të fundit “Ondine” pasi ai nuk është i mirë kur është puna për t’u lagur dhe për të qenë i egër.

Në fakt rrallë bëj banjë. Tash mund të notojë por nuk jam i mirë në ujë. Kjo varet se sa afër bregut jam.

Nuk jam notues i mirë. Kam një familje të notuesve të shkëlqyeshëm. Por unë nuk mund të notoj”, ka thënë Colin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top