• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Connery në gjyq në Spanjë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Probleme juridike në Spanjë për Sean Connery. Ish-agjenti 007 është i përfshirë në një rast spekulimi të mundshëm imobiliar mbi të cilin po hetojnë prokurorët spanjollë.


Aktori skocez, 79 vjeç, do të hidhet në gjyq në fund të majit”, shkruan e përditshmja “El Mundo”.

Connery me bashkëshorten Micheline dhe anëtarë të studios ligjore spanjolle Daz-Bastien & Truan, duhet të deponojë mbi shitjen e ish-vilës në Malibu të Marbella, e shitur në 1998-ën dhe duket se është transformuar në mënyrë të paligjshme në një kompleks apartamentesh të luksit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top