• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Corona i jep fund lidhjes me Belen Rodriguez

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në lidhjen më të përfolur në Itali mes Belen Rodriguez dhe ish paparacit, Fabrizio Corona, është hapur një kapitull, jo dhe aq i ri.


Sipas zërave të ndryshëm, modelja argjentinase ka lënë shtëpinë e Fabrizio-s për t’u rikthyer në krahët e sulmuesit të Milanit. Sipas revistës “Panorama”, Belen u largua nga lagjia “Corso Como” në Milano, për të trokitur tek dera e shtëpisë së Borriello-s, i cili jeton në qëndër të qytetit.

Por menjëherë pas përhapjes së këtij lajmi, futbollisti ka nxituar të përgënjeshtrojë gjithcka. “Nuk kam menduar asnjëherë të rilidhem me Belen. Prej një viti e gjysmë nuk dëgjohem me të”, theksoi Borriello në një intervistë për agjencinë Ansa.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top