• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Costner ndihmon në pastrimin e rrjedhjes së naftës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kevin Costner do të ketë rol në pastrimin e derdhjes së naftës në Gjirin e Meksikës.


BP njoftoi se do të përdorë 32 makina për ndarjen e naftës, që janë pronë e kompanisë së Costnerit për pastrimin e ujit. Costner ka investuar 20 milionë dollarë në krijimin e këtyre makinave, të cilat mund të pastrojnë deri në 210 mijë galonë të ujit me naftë në ditë.

Nuk kam ardhur të kalojë ditën këtu”, deklaroi Costner para gazetarëve. “Kam ardhur të marrë pjesë”. Costner zhvilloi këto pajisje përmes kompanisë së tij, Ocean Therapy Solutions.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top