• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

** Coucou me voila , erdhaaaaaa **

Status
Temë e mbyllur.

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Ja pra erdha ne une .... ( me thane te drejten me detyruan te vij :d )
I thashe vetes hajt ma po vij nje her -party-
Jam nga Elbasani dhe jetoj ne France prej 9 vitesh .
Shpresoj ta kaloj mire ne ket mes . -urra-
Klm ;))
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ** Coucou me voila , erdhaaaaaa **

OrChI_El Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: ** Coucou me voila , erdhaaaaaa **

U be forumi Frankofon :D

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire! :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: ** Coucou me voila , erdhaaaaaa **

OrChI_El
Mir se na erdhe !
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: ** Coucou me voila , erdhaaaaaa **

 
Status
Temë e mbyllur.
Top