• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Courtney Love rikthehet me albumin e ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rokerja
Love thotë se vajza e saj e larguar nuk ka besim në rikthimin e saj në skenë e muzikës.

Courtney Love 45-vjeçare do të rikthehet me albumin e saj të ri “Nobody’s Daughter”, por ka marrë shumë pak përkrahje nga vajza e saj 17-vjeçare, Frances Bean, ndaj të cilës e humbur betejën për kujdes në muajin dhjetor.

“Një herë Frances më tha, ‘Çfarë do të bësh nëse incizimi dështon?’. Por, Frances, kjo nuk mund të dështojë pasi mua më pëlqen dhe kam punuar vërtet shumë për t’u kujdesur që të më pëlqejë”, ka thënë për revistën Spin, e veja e rokerët të ndjerë të grupit “Nirvana”, Kurt Cobain.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top