• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'po ndodh me koronavirus?!(7)

Status
Temë e mbyllur.

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,251
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
There is smth about this WHO leader .. that I don’t like him at all . Tani na paska dalur duke Flm Trumpin... what 4 ? 😳

 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
6,685
Pikët
113
@doganieri
Ketu tek ne problem i madh jane burgjet, se po hyri virusi atje e marrin te tere, prandaj se fundi nuk arrestojne njerez per ceshtje ordinere apo krime te vogla.
Ka popullsi te madhe t’burgosurish florida. Shteti me i cuditshem in the nation,lol
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,111
Pikët
113
There is smth about this WHO leader .. that I don’t like him at all . Tani na paska dalur duke Flm Trumpin... what 4 ? 😳

Zana I love Trump 😁 .... mos guxo te flasesh keq per te , mire shtrige 🤪
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,355
Pikët
113
Tkeqen e gjobes...Po te konfiskojn makinen dhe patenten per Tre vjet
Ka shkel kushtetuten, me nje avokat te mire ti ja qin nonen shtetit shqiptar, askush nuk te fut dot ne arrest shtepiak pa vendim gjykate, sekuestrimi i prones e rendon akoma me teper situaten e shtetit....une do e hidhja ne gjyq deri ne hage, heqje e lirise pa vendim gjykate 😁
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,014
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Ka shkel kushtetuten, me nje avokat te mire ti ja qin nonen shtetit shqiptar, askush nuk te fut dot ne arrest shtepiak pa vendim gjykate, sekuestrimi i prones e rendon akoma me teper situaten e shtetit....une do e hidhja ne gjyq deri ne hage, heqje e lirise pa vendim gjykate 😁
Ne kushtet e fatkeqesis natyrore u rrun lesht avokati dhe haga bashk😋
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,800
Pikët
113
Ka shkel kushtetuten, me nje avokat te mire ti ja qin nonen shtetit shqiptar, askush nuk te fut dot ne arrest shtepiak pa vendim gjykate, sekuestrimi i prones e rendon akoma me teper situaten e shtetit....une do e hidhja ne gjyq deri ne hage, heqje e lirise pa vendim gjykate 😁
Në situata të caktuara ka ligje që nuk funksionojnë më dhe hyn në fuqi ligje të tjera që funksionojnë për atë situatë.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,251
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Zana I love Trump 😁 .... mos guxo te flasesh keq per te , mire shtrige 🤪
What do u love him for ? Ore aman a ju ka bere pershtypje kjo kriza shendetesore mbare botes ... nderkohe qe buxhetet I kane me billiona? Kjo eshte c’menduri dhe tregon nje ane shume te erret te realitetit.

 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,355
Pikët
113
Në situata të caktuara ka ligje që nuk funksionojnë më dhe hyn në fuqi ligje të tjera që funksionojnë për atë situatë.
Pirdh pirdh kepo, duhet te nxjerresh jasht loje kushtetuten ne fillim, bashke me kodin penal....
E di pse asnje komunist nga europa lindore nuk shkoi dot ne hage???? Sepse zbatonin me perpikmeri kushtetutat komuniste, ca ti thoje, zbatova ligjin thoshte ai.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,111
Pikët
113
What do u love him for ? Ore aman a ju ka bere pershtypje kjo kriza shendetesore mbare botes ... nderkohe qe buxhetet I kane me billiona? Kjo eshte c’menduri dhe tregon nje ane shume te erret te realitetit.

Une thash e dua, nuk thashe qe e ndjek ne intervista apo i degjoj fjalimet 😁
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,355
Pikët
113
Në situata të caktuara ka ligje që nuk funksionojnë më dhe hyn në fuqi ligje të tjera që funksionojnë për atë situatë.
Jo mer shoku jo, ti mund te me keshillosh mua te rri brenda, nuk me detyron dot 😁 nuk me areston dot pa bere krim.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,800
Pikët
113
U shtua edhe 1

71 vjeç, shënohet viktima e gjashtë nga koronavirusi në Shqipëri
March 26, 2020 00:08
71 vjeç, shënohet viktima e gjashtë nga koronavirusi në ShqipëriKa ndërruar jetë në spital një grua e infektuar nga koronavirusi COVID-19, duke e çuar në 6 numrin e viktimave.
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e shtruar në spitalin Infektiv, në terapi intensive, në frymëmarrje të drejtuar (respirator).
Gruaja, e cila vuante nga hipertensioni gjendej e shtruar prej 7 ditësh në spitalin Infektiv.
71-vjeçarja është viktima e gjashtë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri.
Ministria e Shëndetësisë i bën thirrje dhe një herë qytetarëve të respektojnë me shumë rigorozitet rregullat e distancimit social dhe të telefonojnë 127 në rast se kanë shenja të sëmundjes.
e.k. / dita
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,800
Pikët
113
Jo mer shoku jo, ti mund te me keshillosh mua te rri brenda, nuk me detyron dot 😁 nuk me areston dot pa bere krim.
E ke gabim por nuk kam nge të sqaroj ty tani se do iki.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,111
Pikët
113
You are weird 😳
have a u got a crush on him or what ? 🤢😁
Ehhh mi Zana kam ron n'dashni 😁 Nuk e sheh ti ca ylli eshte ai. Bjond pastaj :ROFLMAO:
Ai ka ne zemer ate qe une kam ne zemer e dashur, ndaj edhe e respektoj, e pelqej, e perkrah. :giggle:
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,442
Pikët
113
Lando , po ishe mundesi per shperndarje semundje, quhesh njesoj sikur e ke bere krimin. Si atehere kur kapesh me alkool ne timon. Denohesh dhe ke rekord kriminal edhe pse nuk ke lenduar njeri
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,355
Pikët
113
Lando , po ishe mundesi per shperndarje semundje, quhesh njesoj sikur e ke bere krimin. Si atehere kur kapesh me alkool ne timon. Denohesh dhe ke rekord kriminal edhe pse nuk ke lenduar njeri
Ok, deno ate qe me ngjiti mua semundjen first.....pastaj kur kapesh me alkol ne timon provohet, e provon dot ti qe kam korona??....???? Po sikur te dal negativ un, e di c'te bej????
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,644
Pikët
113
Ok, deno ate qe me ngjiti mua semundjen first.....pastaj kur kapesh me alkol ne timon provohet, e provon dot ti qe kam korona??....???? Po sikur te dal negativ un, e di c'te bej????
ca llogjike. Si prej albanistani, ti se meriton me jetu ne usa. Lol
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,800
Pikët
113
Lando , po ishe mundesi per shperndarje semundje, quhesh njesoj sikur e ke bere krimin. Si atehere kur kapesh me alkool ne timon. Denohesh dhe ke rekord kriminal edhe pse nuk ke lenduar njeri
@rowe nuk e di ose bën sikur nuk e di që "Gjëndja e jashtëzakonëshme" si dhe "Gjëndja e fatkeqësisë natyrore" janë të parashikuara në Kushtetutë dhe s'ke se çfar Kushtetute të shkelësh kur zbaton Kushtetutën. :p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,251
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ehhh mi Zana kam ron n'dashni 😁 Nuk e sheh ti ca ylli eshte ai. Bjond pastaj :ROFLMAO:
Ai ka ne zemer ate qe une kam ne zemer e dashur, ndaj edhe e respektoj, e pelqej, e perkrah. :giggle:
Ai ka ne zemer vetem interesin e tij te semure ... se fundja fundit as Amerikanet e modernizuar nuk e duan ... e duan vetem white pleq te moshes se tij dhe rracistet.

so he is not actually doing any favours to the country and he is not going to live and be a president forever.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top