• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Craig dëshiron rikthimin e James Bond

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Daniel Craigut i pëlqen aq shumë roli i James Bondit, saqë mezi pret ta luajë spiunin britanik.
Për shkak të problemeve financiare, studioja që qëndron pas hit-filmit britanik, MGM, e ka bllokuar realizimin e filmit të radhës, i cili do të ishte i treti për 42-vjeçarin Craig.

“Filmi i ri për Bondin është në pritje, por unë shpresoj që të realizohet sa më shpejt që është e mundur. Më pëlqen ta luaj Bondin- nuk dua të largohem shumë nga ai film”, ka thënë Craig për faqen Absolute Now.
 
Top