• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cristiano Ronaldo, harxhon 45 milion dollarë për një javë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


Cristiano Ronaldo pak ditë përpara se të fillojë kampionati botëror i futbolllit “Afrikë e Jugut 2010” ia ka lejuar vetes pesë ditë kënaqësie dhe qetësie me bukuroshen Irina Sheyk, në një Jaht të mrekullueshëm që kushton 45 milion dollarë për një javë.
 
Top