• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Crouch ka tradhëtuar të fejuarën e tij

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Futbollisti Peter Crouch supozohet se e ka tradhëtuar të fejuarën e tij Abbey Clancy, me një prostitutë gjatë vikendit në Madrid.
Sipas tabloidit News of the World, futbollisti ka paguar 800 funte për të fjetur me 19-vjeçaren Monica Mint, pasi e kishte takuar atë në një klub nate.

“Derisa vallëzoja Peter erdh afër meje. Dikush tha se ai ishte i dehur, mendoj se vetëm bënte ashtu. Ai dukej miqësor. Ai përpiqej të bëjë vallëzim salsa dhe dukej tmerrshëm pasi ai është shumë i gjatë“, ka thën Monica.

“Një mik i tij më pyeti, ‘Dëshiron?’. E dija se ai më pyeste nëse dëshiroja të bëj seks me të. I thash, ‘Po’. Ai nuk ishte aspak nervoz. Meshkujt zakonisht janë nervozë nëse janë për të parën herë me prostitutë. Ai më puthi, por nuk ishte një person që puthet mirë. Unë i puth klientët vetëm nëse ata janë të rinj dhe të mirë“.

“Ai dukej person i këndshëm, jo arrogant, andaj e lejova të ketë kontroll. Kur shikoi në trupin tim, ai mbeti i impresionuar. Ai tha, ‘Oh Zot! Ështe bukur!’. Pastaj vazhdoi. Nuk e kam ditur se ai është i fejuar me Abbey, deri pas këtij rasti. Nuk mund të besoj se ai ka paguar për seks me dikë, kur ka një femër të mahnitshme si ajo në shtëpi”, ka shtuar prostituta.
 
Top