• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cruise duet me Black Eyed Peas

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tom Cruise i mahnit të gjithë gjatë koncertit të grupit Black Eyed Peas në O2 Arena të Londrës, duke u ngjitur në skenë ku mori mikrofonin dhe shoqëroi 4 pjësëtarët e grupit.


Aktori i famshëm amerikan u ngjit në skenë gjatë interpretimit të këngës hit të momentit “I Gotta Feeling”, duke u bashkuar me Taboo, will.i.am, Fergie dhe apl.de.ap.

Ndoshta ky është “borxhi” që Cruise u ka kthyer miqve të tij, pasi grupi anglez ka kënduar kolonën zanore “Someday” të filmit më të fundit të aktorit, “Knight and Day”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top