• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cun Tirone

Status
Temë e mbyllur.

Cun Tirone

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
4
Pikët
0
Pershendetje!

Jam Tedi a.k.a Cun Tirone. Vij nga Tirana normalisht. Mosha ime eshte 17 vjecare dhe kam hyr ketu te ndaj diturite e mia dhe te mesoj gjera te reja dhe normalisht te bisedoj.
(harrova qe jam rregjistruar me u knaq)

Shpresoj t'ja kalojme mire se bashku.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cun Tirone

Mire se erdhe Tedi kalofsh sa me mire ketu !
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Cun Tirone

Pershendetje!

Jam Tedi a.k.a Cun Tirone. Vij nga Tirana normalisht. Mosha ime eshte 17 vjecare dhe kam hyr ketu te ndaj diturite e mia dhe te mesoj gjera te reja dhe normalisht te bisedoj.
(harrova qe jam rregjistruar me u knaq)

Shpresoj t'ja kalojme mire se bashku.
Prsh tedi mire se erdhe edhe pse une jam anetar i ri si ty por shpresoj se do te kenaqesh, dhe do te sjellesh gjera te reja dhe gjera te reja te mesosh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top