• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Kur jan mendje medhenj dhe mendojne se jan dhurata e zotit per grate :) gods gift to women basically pff
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Mua ke gocat me pelqejn shum te pasmet sidomos kur jan me maj dhe te forta dhe te parmet qe ngjajn si bedena ngaqe e kan majen e ngritur po fatkeqesisht me gjet shqiptare keshtu si me pelqen mua duhet ta pikturosh me dor se realiteti le shum per te deshiruar lol
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Stealth Tema eshte vetem per çupat!
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
Re: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

NRG ke edhe temen per CUNA!! lexo me poshte :)
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Mua ke gocat me pelqejn shum te pasmet sidomos kur jan me maj dhe te forta dhe te parmet qe ngjajn si bedena ngaqe e kan majen e ngritur po fatkeqesisht me gjet shqiptare keshtu si me pelqen mua duhet ta pikturosh me dor se realiteti le shum per te deshiruar lol
maybe you have been looking in the wrong direction baby boy :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Tek djemt me pelqen forma fizike shum , gjatesia kraharori, por ne rradh te par i dua inteligjent ejo superfical qe ti duket vetja chi sa chi ndryshe delet..
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

Ka disa, por po them NATYRSHMERINE, (origjinalitetin )!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cupat: Ca pelqeni tek nje cuneë

thjeshtesia per sot,,.....
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

zgjuarsia, pastertia, mos te flet shume vend e pa vend ....,te jet liberal
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

Hajde daje, hajde...

Inteligjent dhe te fizikshem thote njera (a thua shkojne me njera-tjetren?)
Te eger- thote tjetra..
Ajo poshte shton karakterin - pa specifikuar se cfare lloj karakteri preferon...
Etj , etj,..

Tani qe i lexuam keto, nuk na ngelet vecse te vrasim veten per ti pelqyer femrave..lol
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

Me t'thonme, thone qe ju pelqejn vithet.

Per prove do sillja faktin qe femrat gjithmone e me teper thone qe jan te barabarata me meshkujt.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

cuna me falni po kjo tem nuk eshte per juve ....:p

outtttttttt....:mad::p
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?

Menyra si flet, si drejtohet,ja llafazan, dhe pamja
 
Top