• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dënim i lehtë për Charlie Sheen

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Charlie Sheen është dënuar me 30 ditë ‘burg të suspenduar’ (vetëm nëse thyen lirimin me kusht prej tre muajsh ai do të vuajë 30 ditë burg, përndryshe jo), ai duhet të kalojë 30 ditë në rehabilitim dhe duhet të mbajë 36 seanca këshilluese me një psikolog.
Ky dënim i lehtë erdhi pasi që aktori u deklarua fajtor për dhunë familjare ndaj gruas së tij të ndarë Brooke Mueller

Në një deklaratë të lëshuar nga avokati i yllit të serialit “Two and a Half Men”, thuhet se ai është shumë i lumtur për vendimin gjykatës, dhe klienti i tij do të vazhdojë me punën dhe do të përmirësojë raportet me gruan dhe fëmijët e tij.
 
Top