• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dënohet se puthi në ballë një vajzë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dhjetë muaj burg për një shqiptar 48- vjeçar, sepse kishte puthur një vajzë 13 vjeçe në ballë.


Ndonëse “krimi” duket qesharak, kjo ngjarje është kualifikuar nga togat e zeza italiane si ngacmim seksual dhe kryerje veprash të turpshme me të mitur.

Ashtu që Gjykata e Savonas në Itali ia ka caktuar dënimin emigrantit shqiptar S.G., që do ta mbajë atë në qeli për dhjetë muajt e ardhshëm të jetës së tij.

E përpos qelisë, ai do të mbajë dhe turpin e njollën e akuzës së rëndë, paçka se vetë ai këmbëngul se gjithçka ishte vetëm një puthje në ballë.

Në fakt, edhe gjyqtarja e çështjes, Donatella Aschero, e ka pranuar se 48-vjeçari thjeshtë ka puthur në ballë vogëlushen 13 vjeçare, kurse prokuroria ka shtuar se veç puthjes, i pandehuri i ka ledhatuar edhe flokët.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Dënohet se puthi në ballë një vajzë

Cfare e kishte ky ate femijen?
Qe te denohet dikush duhet te beje dicka te pahijshme.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Dënohet se puthi në ballë një vajzë

Hey zot na ruaj !
Nuk po e kuptoj sjelljen imorale se ku eshte treguar ne rastin konkret ...
Nuk e imagjinoj dot te ishte hiperbolizuar me teper situata:S!
 

valdetshala

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
Pejë
Përgjigje e: Dënohet se puthi në ballë një vajzë

Roxy
E pabesushme!!!
Gjithsesi kte ves te keq e kemi ne shqiptaret, te shprehemi pa menduar ne lidhje me femijet
Kjo eshte përgjigja jam i sigurt (nëse personi ka qene normal):

SwEeT AnGeL
Sido te jete e konsideron ne vend te femijes vet
 
Top