• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina është e afrueshme dhe e çiltër

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dafina është një vajzë 18 vjeçe. I pëlqen shumë muzika, piano, vallëzimi dhe fusha e modës. Duke qenë e bindur për aftësitë e saj, vendosi të merrte pjesë në “Miss Gjilani”.


Për të ishte një eksperiencë e bukur. Thotë se nuk i pëlqen ta lavdërojë veten, por as ta shajë. Është e thjeshtë dhe e çiltër.

Dafina ka pasur dëshirë të marrë pjesë edhe në evenimente të tjera, por i pengonte pesha. Me t’u kthyer në Kosovë, mori ftesën, dhe, humbi disa kilogramë.

Gjithmonë ka ëndërruar të marrë pjesë në një “Miss” dhe të shpërblehet. Tani që ëndrra e saj u realizua, përveç fushës së modës, do të vazhdojë edhe të studiojë. “Të qenit në qendër të vëmendjes ka edhe të mirat, edhe të këqijat e veta.

E mira është se je bërë dikush dhe e keqja është se nuk ndihesh gjithnjë mirë, pasi ka njerëz që të ngacmojnë, flasin dhe nuk mund të jesh po aq praktike dhe e lirshme sa më parë”, shprehet ajo në një intervistë. Është tip që falë dashuri, e butë dhe e afrueshme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top