• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë zbuluar detaje rreth koncertit të reperit amerikan me famë botërore, Cordozar Calvin Broadus, i njohur më mirë si Snoop Dogg.


Organizatorët e koncertit të planifikuar më 10 korrik , kanë treguar se janë përzgjedhur katër këngëtarë lokalë që do të paraqiten para publikut në Prishtinë.

Bëhet fjalë për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Altuna Sejdiu, grupin Jericho dhe këngëtarin nga Londra Eduar Muhaxhiri.

Këta këngëtarë do të interpretojnë nga tri këngë, para paraqitjes në skenë të Snoop Dogg, i cili do fillojë të interpretojë në orën 21:00 dhe do të performojë për një orë e gjysmë hitet e tij.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top