• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina me videoklip te ri me “Rock this club”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka publikuar videoklipin e ri të këngës “Roc this club”. Kënga është e kënduar në gjuhën angleze dhe videoklipi është i realizuar jashtë vendit.


Zëri i Dafinës në këtë këngë është më ndryshe dhe duket se efektet kompjuterike e kanë bërë të veten. Ndërkaq videoklipi padyshim i të njëjtin rang me videoklipet botërore.

Urojmë që me këtë këngë Dafina të kalojë kufijtë e trojeve shqiptare dhe të transmetohet edhe në televizione të huaja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top