• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina po imiton Ciara...

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Një video e postuar në Youtube.com, me titull “Dafina copies Ciara, etc” e paraqet këngëtaren duke imituar disa këngëtarë të huaj, por edhe vendorë në klipet e saj. Përderisa në një intervistë ajo thotë se pëlqen këngëtarë të tjerë, të cilët nuk shihen që ajo i ka imituar”. “Më pëlqejnë Aliah, Louren Hill, etj”, ka thënë ajo në një intervistë për TOP 6. Por, nuk ka përmendur asnjë nga këngëtarët që i ka kopjuar në stil dhe në vallëzim si Rihanna, Ciara, etj. Madje, këngëtarja ka edhe një tatu në qafë, që është identike më atë të Rihannës.
 
Top