• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina prinë në Video Fest 2010

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Videoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit “Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë.


Është publikuar lista me emrat e të nominuarve për Video festin muzikor 2010, ku do të vlerësohen videoklipet më të mira në 16 kategori.

Videoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit “Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë.

Këngëtarja e dytë për nga nominimet është Nora Istrefi me pesë nominime.

Në mesin e të nominuarve janë edhe Adelina Ismajli për videon “Trialb”, Eliza Hoxha me “Dëshpërimi”, Dj Blunt ft Real 1 – ”Biznis”, Kthjellu ft. Flori me “S’të fal” etj.Është caktuar mbrëmja e 31 majit për të zbuluar emrat e fituesve të sivjetmë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top