• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina Rexhepi kopjuese

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kopjimi i ideve dhe i detajeve tjera të videoklipeve të artistëve amerikanë nga ata kosovarë është bërë së fundmi një trend, ndërsa nën snajperin tonë tani ka rënë edhe këngëtarja Dafina Rexhepi, e cila duket se nuk është lodhur fare për disa nga detajet kryesore të hit klipit “Delicious” me reperin MC Kresha.


Do të ishte gjë interesante po që se Dafina Rexhepi do pyetej për stylingun e flokëve dhe për veshjen e saj në videoklipin “Delicious”, pasi që edhe flokët edhe veshja janë komplet të kopjuara nga klipi i këngëtares amerikane Cassie, “Long Way To Go”.

Sa për të hyrë në detaje, ngjashmëri vërehen edhe në mënyrën e lëvizjes së buzëve dhe të mënyrës së lëvizjes së përgjithshme, ashtu si një bazim i lehtë në skenarin e kripit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top