• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina spot në Australi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Dafina Zeqiri pritet të realizojë një spot në Australi.


Kështu ka thënë vetë këngëtarja gjatë një interviste në emisionin televiziv “Oxygen”, ku zbuloi edhe disa detaje interesante që kanë të bëjnë me aspektin e saj profesional.

Dafina gjatë këtij emisioni ka qenë shumë e matur në përgjigjet e saj, Dihet gjithashtu që i dashuri i saj, Krenari jeton në Australi.

Sigurisht se Daffy prapë do të kthehet në Kosovë dhe nuk dha ndonjë detaj se a do të tentojë që të këndojë ndonjë këngë anglisht për karrierë të mëtejshme, edhe pse këtë e bën shumë bukur.

Fotot jane me te rejat qe kengetarja ka publikuar ne faqen personale te DafinesForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top