• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina triumf në Videofest me “Amazing Girl”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Videoklipi i këngës “Amazing Girl” nga Dafina Zeqiri ishte fituesi kryesor i edicionit të sivjetshëm të Videofestit Muzikor, duke rrëmbyer edhe çmimin për videospotin më të mirë, ‘Best of All’.


Videospoti për këngën më të mirë rok iu dha këngës “S’të Fal”, nga “Kthjellu” dhe Flori, ndërsa në konkurrencën hip-hop fitues u shpall kënga “VIP” nga “Skillz”.

Videospoti më i mirë i zhanrit pop ishte “Elementi i Pestë” nga Bubulina Krasniqi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top